Partnercontent

Antalis' applicatiebrochure opent een wereld aan mogelijkheden

In de brochure vindt u alle toepassingen op het gebied van visuele communicatie. Denk hierbij aan displays, behang of bestickering voor de aankleding van beursstands, winkelcentra, voertuigen, winkels, restaurants of winkelstraten.

In totaal bevat de brochure negen omgevingen die eerst leeg worden voorgesteld. Eens de pagina wordt opengeslagen komen alle toepassingen aan bod die met producten uit het Antalis gamma gemaakt kunnen worden. Hiermee maakt u op een eenvoudige manier kennis met de applicaties die Antalis te bieden heeft. Daarnaast inspireert de brochure en komt u tot nieuwe ideeën!

De opzet van de brochure kunt u ontdekken in een korte introductievideo op onze website.

Wilt u graag een exemplaar ontvangen of heeft u vragen over de applicatiebrochure?

Neem contact op met Antalis via e-mail op visualcom.be@antalis.com of bel 02/451 12 00. Een specialist komt de tool toelichten.

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • checkwekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • checkdigitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • checkuw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • checkmaximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 
Geschreven door Antalis11 april 2016
company corner

ANTALIS

NIEUWE GENTSESTEENWEG 21 bus 3, GROOT-BIJGAARDEN 1702Meer info
EtikettenEnveloppen en verpakkingFoto en printpapierPapierwarenGrafisch nieuwsMedia & communicationVerpakking & labelGroothandel papierwarenLezers grafisch nieuwsLezers media & communicationLezers verpakking & label
Print Magazine

Recente Editie
27 oktober 2025

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine