A 'best of' for the finale
febi presenteert laatste garagekalender
Voor veel garages/werkplaatsen is de febi-garagekalender al jaren een must-have. Na het verschijnen van de huidige 21e editie wordt de populaire kalender echter niet meer geproduceerd. De laatste editie is een verzameling van de beste foto's uit de eerdere 20 edities.

"Meer dan twintig jaar lang was de garagekalender een integraal onderdeel van de wereldwijde aftermarket. Hij weerspiegelt echter niet meer de ontwikkeling van het merk febi en daarom hebben we besloten om na de editie van 2024 met de kalender te stoppen", legt Dominic Lammert, divisional director in Global Brand Management bij bilstein group, uit.
"Wij danken alle fans van de kalender voor hun trouw en interesse. Wees ervan verzekerd dat we garages/werkplaatsen ook in de toekomst meer zullen bieden dan alleen vervangonderdelen", voegt Lammert toe.
De uiteindelijke febi-garagekalender is internationaler dan ooit – met opnamen uit onder andere de VS, Cuba, IJsland, Zuid-Afrika en Colombia. Dertien motieven uit verschillende productiejaren zijn opnieuw onder licentie uitgebracht. Het oudste motief (gekozen voor de maand mei) dateert van een fotoshoot in Bulgarije in 2005.
De kalender (bestelnummer 91288) wordt exclusief naar garages/werkplaatsen en febi-klanten wereldwijd verzonden.
