Beurzen Partnercontent

LOW CARBON CONSTRUCTION op Batimat

Gloednieuwe zone tER PROMOTIE VAN NIEUWE OPLOSSINGEN VOOR KOOLSTOFNEUTRALITEIT

Batimat

De 2022 editie van BATIMAT, die plaatsvindt van 3 tot 6 oktober in Parijs en wordt georganiseerd door RX France, zal voor het eerst nieuwe oplossingen voor het koolstofvrij maken van gebouwen laten zien in de gloednieuwe zone 'Low Carbon Construction Space'. Deze ruimte van 600 m2 werd ontworpen in samenwerking met Construction 21. De beursbezoekers vinden er het volledige aanbod van deze markt in volle ontwikkeling. De expositie zelf zal er worden aangevuld met specifieke conferenties, een themaparcours en demonstraties. Voorafgaand aan de nooit eerder geziene aanwezigheid van dit thema op de beurs, lanceert BATIMAT een reeks informatietools (podcasts, white papers ...) die beschikbaar zijn op Batiadvisor en Batiradio.

In de aanloop naar de beurs vindt er in het kader van dit thema binnenkort een evenement plaats te Brussel met als titel  "Uitdagingen, good practices en visies op de decarbonatie in de bouwsector in België/Frankrijk". 

  • Wanneer? Op dinsdag 30 augustus 2022 van 10u30
  • Waar? Greenbizz, Dieudonné Lefèvrestraat 17, 1020 Brussel
  • Programma
    10u30  Onthaal
    11u       Debat tussen Guillaume Loizeaud (Directeur Mondial du Bâtiment) & Sébastian Moreno Vacca (architect CEO A2M)
    12u       Vragen/antwoorden
    12u30   Networkinglunch 

Wilt u dit debat zelf bijwonen? Registreren voor dit evenement kan via esegura@promosalons.com 

 

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • checkwekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • checkdigitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • checkuw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • checkmaximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 
company corner

BATIMAT / REED EXPOSITIONS FRANCE

QUAI DE DION BOUTON 52 -54, PUTEAUX 92800Meer info
BeurzenVerpakking & labelLezers verpakking & label
Print Magazine

Recente Editie
27 oktober 2025

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine