Gratis toegangsbadge Batimat

De beurs Batimat opent haar deuren

Kom Batimat bezoeken, de internationale beurs voor vernieuwingen op het vlak van de bouwsector en gebouwen. De beurs heeft plaats van 6 tot 10 november 2017 in het ‘Parc des expositions’ in Paris Nord Villepinte, in Parijs (Frankrijk). Kom er tal van innovatieve oplossingen ontdekken en bekijk de laatste nieuwigheden in de sector . Ze kunnen u helpen tijdens al uw huidige projecten.
• Met de aanwezigheid van meer dan 2.500 exposanten is de beurs de gelegenheid om van gedachten te wisselen met (toekomstige) partners;
• Ontdek de producten die bekroond werden tijdens de innovatiewedstrijd en neem elke dag deel aan verschillende productdemonstraties waardoor u nieuwe innovaties kan ontdekken en appreciëren.
• Profiteer van thematische beursbezoeken, waardoor u de exposanten die beantwoorden aan uw verwachtingen zeker niet mist. Bijvoorbeeld: de nieuwe materialen met verminderde koolstofafdruk, de aangepaste woonomgeving: toegankelijkheid en mobiliteit, de nieuwe smart buildings etc.
Vraag hier uw gratis toegangsbadge aan met volgende code: BPARAU5GA.

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • wekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • digitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • uw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • maximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 

Deel je (nieuws)verhaal

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden

Zelf nieuws te delen?

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden
Print Magazine

Recente Editie
13 mei 2026

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine