Olivier Lambrecht versterkt Matexi als nieuwe CEO
Vanaf de volgende algemene vergadering op 5 mei 2021 wordt Olivier Lambrecht de nieuwe CEO van Matexi. Lambrecht geniet ruime erkenning voor zijn managementvaardigheden en heeft internationale ervaring in de vastgoedsector. Huidige CEO Gaëtan Hannecart blijft actief als aandeelhouder, bestuurder en voorzitter van het investeringscomité van Matexi en zal zich nog meer toeleggen op zijn rol als inspirator van de visie en de strategie, waarin buurten centraal staan, evenals op de verdere geografische expansie van de onderneming.
“Olivier heeft 25 jaar ervaring in consulting, in de FMCG-sector en de vastgoedsector, waarvan tien jaar internationale ervaring in Europa, Noord-Amerika, Latijns-Amerika en het Midden-Oosten. Hij is een zeer ervaren people manager en zal een uitstekende CEO zijn. Ik verheug mij erop de operationele leiding van Matexi toe te vertrouwen aan iemand met de professionele en menselijke kwaliteiten als Olivier”, aldus Gaëtan Hannecart.
Olivier Lambrecht vult aan: “Ik ben enthousiast om de rol van CEO van deze onderneming op te nemen en tegelijkertijd vereerd om zo'n sterk team van competente en gedreven mensen te dienen.”
In de komende weken zullen Hannecart en Lambrecht samen de overdracht voorbereiden, teneinde een vlotte overgang van het CEO-schap te organiseren.
