Nieuwe Trendtable voor Heimtextil 2018

Heimtextil begonnen aan voorbereiding editie 2018

Na het succes van 2017 blijft de organisatie van Heimtextil niet op zijn lauweren rusten. Intussen is Heimtextil begonnen aan de voorbereiding van 2018 met de samenstelling van een nieuwe Trendtable, waar zeven design experts samen trends onderzoeken en bepalen voor de volgende editie van de vakbeurs. Alle statements worden gebundeld in een Trendbook en worden gepresenteerd op Heimtextil
De FranklinTill Studio neemt de leiding op zich. Daarnaast is er Carlin International (Frankrijk), Dan Project (Japan), Felix Diener (Duitsland), SPOTT Trends & Business (Denemarken), Stijlinstituut Amsterdam (Nederland) en WGSN uit de VS. Onder leiding van FranklinTill Studio zijn ze op 7 en 8 maart een eerste keer samengekomen om trends te bespreken op het gebied van interieurontwerp, architectuur, mode en kunst. De Trendtable zal over de komende maanden op zoek gaan naar ontwikkelingen bij materialen en texturen, kleuren en patronen uit alle hoeken van de wereld. Hun bevindingen en conclusies zullen voorgesteld worden van 9 tot en met 12 januari 2018 op Heimtextil te Frankfurt.

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • checkwekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • checkdigitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • checkuw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • checkmaximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 
Print Magazine

Recente Editie
27 oktober 2025

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine