Premium Partnercontent Beurzen

“Klanten zullen blijven investeren in intelligentie”

Werner Philips (Constant Philips) bevestigt dat Constant Philips zich tijdens Prowood 2021 concentreert op betaalbare manloze productie-oplossingen voor kmo en industrie:

werner philips

"We komen uit een periode van extreme tegenstrijdigheden. Enerzijds surfen we op een golf van hoogconjunctuur en is het klimaat optimaal voor investeringen. Anderzijds moet onze sector afrekenen met tekorten, lange leveringstermijnen en onstabiele prijsstellingen. Klanten zullen blijven investeren in intelligentie en dit zowel op het niveau van standaardmachines als van CNC-bewerkingscenters en automatisatie. Philips Constant concentreert zich tijdens Prowood 2021 op betaalbare manloze productie oplossingen voor kmo en industrie. We zijn de pioniers van automatische platenmagazijnen en nesting productie. Elke dag bevestigen onze klanten deze visie."

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • wekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • digitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • uw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • maximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 

Deel je (nieuws)verhaal

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden
company corner

PROWOOD-FAIR

MAALTEKOUTER 1, GENT 9051
InterieurbouwersBeurzenVademecum houtSchrijnwerk

Zelf nieuws te delen?

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden
Print Magazine

Recente Editie
13 mei 2026

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine