Partnercontent Pleisters

Knauf Discovery Days afgelast

Uitgesteld tot 2021

KnaufDe vakbeurs ‘Knauf Discovery Days’, die normaal op 19 en 20 maart zou plaatsvinden in Tour & Taxis in Brussel, is afgelast vanwege het coronavirus. Initiatiefnemer Knauf stelt zijn jaarlijks evenement van bouw- en renovatietechnieken voorlopig uit tot in 2021. Een precieze datum volgt later.

3 maart 2020

“We betreuren dit uiteraard, maar moeten deze beslissing wel nemen om de verdere verspreiding van het virus tegen te gaan. De gezondheid van onze medewerkers en onze bezoekers is essentieel voor onze firma”, aldus Ronny Senden, Marketing Director bij Knauf.

De beurs voor bouwprofessionals lokt om de twee jaren zo’n 3000 bezoekers en staat gekend om zijn innovatieve nieuwigheden in binnen- en buitenafwerking.

Wat heb je nodig

Deel je (nieuws)verhaal

Heb je nieuws dat relevant is voor onze redactie? Deel het met ons via het meldformulier.

Nieuws melden
Print Magazine

Recente Editie
26 oktober 2026

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine