Nelectra verwelkomt vier nieuwe (onder)voorzitters

Dirk Van Steenlandt volgt Eric Claus op

Na twee opeenvolgende mandaten als nationaal voorzitter van sectorfederatie Nelectra geeft Eric Claus de fakkel door aan Dirk Van Steenlandt. Van Steenlandt (°1958) heeft jarenlange ervaring met het zelfstandig ondernemerschap en is ondertussen ruim 20 jaar actief bij Nelectra. In 2000 werd hij nationaal ondervoorzitter en hij was ook de drijvende kracht achter de vernieuwde provinciale werking in Oost-Vlaanderen. Van Steenlandt is verder actief betrokken bij de werkgroepen van Nelectra. “Er wordt in deze werkgroepen op zoek gegaan naar effectieve ondersteuning voor de leden”, benadrukt hij het belang. “Zo stonden ze aan de wieg van diverse tools die de werking van zelfstandige ondernemingen in de elektrosector ruggensteunen: kostprijsberekening, risicoanalyse, kabelberekening, veiligheidsinstructiefiches, …”

De nieuwe voorzitter wordt ondersteund door drie ondervoorzitters: Denise Weyers (LBS Beveiliging bvba), Barbara Callewaert (Callewaert nv) en Rudy Vanduren (Coteur Elektro nv).

Tijdens zijn mandaat blijft Van Steenlandt actief als bedrijfsleider van installatiebedrijf AEM Van Steenlandt bvba uit Sint-Niklaas. Zo houdt hij van dichtbij voeling met het bedrijfsleven. Claus blijft ondertussen nauw betrokken bij Nelectra als erevoorzitter. “Ik ben fier dat ik een gezonde federatie achterlaat met een polyvalent en gedreven team dat de dienstverlening en informatieverstrekking naar de leden optimaal kan uitvoeren.”

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • checkwekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • checkdigitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • checkuw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • checkmaximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 
Print Magazine

Recente Editie
27 oktober 2025

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine